AVIA i UNIMOT w drodze na Master Truck 2018

Na lotnisko w Polskiej Nowej Wsi koło Opola już po raz 14. zjadą najpiękniejsze ciężarówki z niemal całej Europy. Wśród nich nie zabraknie cysterny UNIMOTU, która codziennie wozi paliwo dla stacji AVIA.  To kolejny rok z rzędu, gdy bierzemy udział w święcie „truckerskiej” społeczności.

„MASTER TRUCK” to spotkanie osób związanych z szeroko pojętą branżą transportowo – logistyczną obejmującą także fanów motoryzacji, właścicieli firm transportowych oraz kierowców i ich rodziny. Jest to jedyna tego typu impreza rekreacyjno-wystawiennicza, która regularnie od 14 lat odbywa się latem koło Opola.

Wydarzenie potrwa od piątku do niedzieli (20 – 22 lipca) – organizatorzy spodziewają się przez te kilka dni przewinie się około 120-tysięczna publiczność z najdalszych zakątków kraju oraz z zagranicy.

Będziemy tam i my! Zapraszamy wszystkich do odwiedzania stoiska UNIMOT  i AVIA w sektorze D12! Nasi specjaliści będą cierpliwie odpowiadać na pytania związane z paliwami. Wśród naszych reprezentantów nie zabraknie również ekspertów od gazu LPG, energii elektrycznej i gazu ziemnego, a stoisko wzbogacą produkty PZL Sędziszów.

Zapraszamy serdecznie!


Zobacz również